Job Title:  Stażysta w dziale Shopper Marketingu

Job Number:  15584

British American Tobacco jest jedną z wiodących firm na międzynarodowym rynku. Nasze marki są obecne na rynkach w 200 krajach i powstają w 44 zakładach produkcyjnych, które są rozmieszczone na terenach 42 krajów.

Jesteśmy z tego dumni, że na stałe znajdujemy się pośród 5 najwyżej notowanych firm na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie.

Nasze portoflio obejmuje światowej sławy Marki Globalne – Dunhill, Kent, Lucky Strike, Pall Mall oraz Rothmans a także wiodące międzynarodowe marki takie jak: Vogue, Peter Stuyvesant i State Express 555.
Oprócz  standardowych wyrobów tytoniowych, rozwijamy także ofertę produktów potencjalnie niosących mniejsze ryzyko niż tradycyjne papierosy. Nasze Produkty Nowej Generacji już przewodzą w branży e-papierosów. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio poszukując nowych rozwiązań dla konsumentów. Ich efektem jest wprowadzenie globalnych marek jak Vype, glo i Voke.

Program stażowy w dziale Shopper Marketingu

Oferujemy:

- 6-miesięczny staż z elastycznymi godzinami pracy
- konkurencyjną pensję i benefity
- szkolenia i możliwości rozwoju
- świetną atmosferę
- wyzwania i realne zadania
- dla najlepszych stanowisko specjalisty lub program menedżerski

Jakie będą Twoje zadania:

- koordynacja projektów zwiększających widoczność wybranych marek w punktach sprzedaży - kreacja i produkcja materiałów POS

- współpraca z agencjami w zakresie działań marketingowych

- wsparcie działań zespołu Shopper Marketingu poprzez research, rekomendacje, prezentacje

Jakich osób szukamy:

- podejmujących inicjatywę, lubiących ambitne wyzwania
- z pierwszym doświadczeniem lub działalnością w organizacjach studenckich przy projektach marketingowych
- dobrze znających język angielski

Program Stażowy w dziale Shopper Marketingu

Job Segment: Research